Kauno Odos Klinikoje dirbančios medicinos specialistės Dainora Tumienė, Viktorija Rockina, Eglė Jočinė ir Lina Majerienė pasiūlys Jums gydomąsias ir grožį puoselėjančias odos procedūras. Užtikrins odos priežiūros procedūrų efektyvumą, saugumą, neatitrūkimą nuo kasdieninių darbų.

Kiekviena procedūra atliekama tik su aukščiausios kokybės dermatologiška kosmetika bei pažangiausia aparatūra. PDT fotodinaminė terapija, ir kitos aparatinės neinvazinės procedūros pradžiugins efektyvumu bei komfortabilumu.
Dirba ilgametę patirtį turintys specialistai, kurie nuolat tobulina savo kvalifikaciją įvairiose Europos Sąjungos šalyse.

Specialistai:

Dainora Tumienė Odos terapeutė
Terapeutė-kosmetologė jau 25-erius metus specializuojasi plačiame spektre gydomųjų ir grožį puoselėjančių odos procedūrų. Atlieka estetinės neinvazines, aparatūrinės procedūras.
Veido valymas
Spuogų gydymas
Invazinės procedūros
Auskarų vėrimas
Eglė Jočinė
Gydytoja, grožio injekcijų specialistė - suteiks profesionalią konsultaciją kaip atjaunėti ir parinks individualų sprendimą Jums - kad rezultatai būtų džiuginantys ir natūralūs.
Veido valymas
Randų šalinimas
Grožio injekcijos
Veido valymas
Viktorija Rockina Kosmetologė
Kosmetologė - masažistė Viktorija visuomet pasiruošusi pasidalinti grožio srities žiniomis bei veiksmingomis veido procedūromis. Garantuojame, jog Viktorijos atliekamų procedūrų metu atsipalaiduosite ir maloniai praleisite laiką
Neinvazinės procedūros
Veido valymas
Lina Majerienė
Atlieka procedūras, užtikrinančias, kad Jūsų pėdos būtų sveikos ir gražios. Tai ne tik klasikinio pedikiūro procedūros, - jos padeda spręsti daugelį pėdų problemų: įaugę nagai, pagalba sergant pėdų nagų grybeliu, nuospaudos, skilinėjanti oda, protezuoja traumuotus nagus, kad suteiktų jiems estetišką išvaizdą.