Lūpų putlinimas – taip, ar ne?

Lūpų forma kaip pirštų antspaudai – neįmanoma rasti dviejų žmonių su vienodomis lūpomis. Taisyklingos formos ir išraiškingos lūpos yra grožio bei seksualumo simbolis. Putlios lūpos yra daugumos moterų svajonė. Jos suteikia moters veidui harmoningą ir patrauklią išvaizdą.

Dažnai galvojama, kad norint turėti putlias lūpas, reikalingos operacijos, kurios ne tik brangiai kainuoja, bet ir yra skausmingos. Operacijos metu iš moters kūno, pavyzdžiui pilvo ar šlaunų paimami riebalai, ir suleidžiami į norimą lūpų vietą. Tačiau net ir operacija neleidžia džiaugtis lūpų putlumu visą gyvenimą. Rezultatas po operacijos išlieka iki penkių metų.

Tuomet ką daryti, jei norite putlesnių ir gražesnių lūpų, tačiau vien žodis operacija jums skamba skausmingai ar piniginė neleidžia tokių brangių procedūrų? Greičiausias ir efektyviausias būdas lūpų putlinimui ar lūpų formos padailinimui – hialurono injekcijos. Hialurono rūgšties pagalba galima padidinti lūpas, išgauti jų putlumą, pagražinti lūpų kontūrą, panaikinti raukšles aplink lūpas bei pamažinti vertikalias raukšles po nosies sparneliais ties lūpų kampučiais. Pradžioje pakalbėkime apie lūpų putlinimą.

Lūpų putlinimas – tai lūpų modeliavimas – formos, kontūro, putlumo korekcija, taip pat lūpų kampučių pakėlimas hialuro rūgšties pagalba. Metams bėgant lūpos glemba, atsiranda statmenos (senatvinės) raukšlelės virš lūpos. Populiariausias lūpų putlinimo metodas – hialurono rūgšties užpildai. Hialurono rūgštis yra pilnai besirezorbuojanti ir natūraliai randama mūsų organizme. Suleista hialurono rūgštis, susijungia su vandens molekulėmis ir tokiu būdu tolygiai užpildo, koreguoja, drėkina bei putlina lūpas. Hialurono rūgšties užpildai gali grąžinti Jūsų jaunystės lūpų išvaizdą, suformuoti norimą natūralų lūpų dydį, pakoreaguoti formą. Suleidus hialurono rūgšties, lūpos tampa stangresnės, oda išsilygina. Poveikis išlieka maždaug metus. Norint tokio paties rezultato, procedūrą reikia kartoti. Tačiau tai nėra būtina, kaip dauguma apie tai galvoja. Lūpų putlinimo procedūra nereikalauja to daryti pastoviai. Nekartojant lūpų putlinimo procedūros, žmogus tiesiog turi natūraliai įgimtas lūpas. Lūpų putlinimo procedūros rezultatas priklauso ne tik nuo hialurono rūgšties  klampumo, tankumo, bet ir nuo individualių organizmo savybių. Pasitaiko, kai lūpos išlieka putlios dvejus metus ir net ilgiau.

Lūpų kontūras taip pat svarbus, kaip ir lūpų putlumas. Kontūras gali būti neryškus iš prigimties, jį gali sudarkyti dažnos herpeso infekcijos. Vis dėlto dažniausiai kontūrą išblunkina laikas. Maža to, odai senstant aplink lūpas susimeta daug smulkių raukšlelių, ypač – rūkančioms moterims. Tokiais atvejais hialurono rūgšties švirkščiama į lūpų kontūrą. Lūpų kontūras išlygėja bei išryškėja. Kartu išsilygina ir raukšlelės.

Metams bėgant lūpų kampučiai nusvyra žemyn, o tai suteikia liūdnumo bei nuovargio išvaizdai. Lūpų putlinimo procedūra gali išspręsti ir šią problemą. Hialurono rūgšties užpildo pagalba lūpų kampučiai gali nesunkiai kilstelėti ir bendra išvaizda iš karto atrodo jauniau.

Taigi, norite jaunatviškai putlių lūpų, norite aiškaus lūpų kontūro, norite nepavargusio, bet žingeidaus ir laimingo veido, – lūpų putlinimas tikrai Jums! Ir nemaišykime lūpų putlinimo su lūpų storinimu. Tai yra du skirtingi dalykai. Bet norint, hialurono rūgšties pagalba, galima padaryti ir tai.

Turime Jus įspėti, kad lūpų putlinimas yra saugi procedūra, tačiau reikalaujanti anatominių žinių ir gali būti atliekama tik sertifikuoto estetinės medicinos gydytojo, dermatologo.

Spuoguotos odos priežiūra

Aknė – viena dažniausių odos ligų, apipinta šimtais mitų. Ji...

Biorevitalizacija

Biorevitalizacija – gilus drėkinimas. Šios procedūros metu oda yra atgaivinama...

Hialurono rūgštis. Hialurono injekcijos

Odos senėjimui daro įtaką saulės ir aplinkos neigiamas poveikis, kuris...