Individualus odos procedūrų paketas “ODA NĖŠTUMO LAIKOTARPIU”

Registruotis
Procedūrų skaičius: 5
Ciklo trukmė: 2,5-5 mėn.
Penkių procedūrų ciklas, skirtas moterų odos priežiūrai nėštumo periodu. Visų procedūrų pagrindą sudaro augalinės kilmės medžiagos. Kiekvieną iš penkių žingsnių atliekame tik atsižvelgę į Jūsų odos tipą ir jam reikalingas priežiūros priemones. Tarp kiekvienos procedūros rekomenduojame daryti 2-4savaičių pertrauką.

I žingsnis. Maitinimas

Pirmasis procedūrų ciklo žingsnis skirtas odos maitinimui. Profesionalūs odos priežiūros produktai parenkami atsižvelgiant į Jūsų odos tipą. Šiame žingsnyje normalizuojama odos būklė ir taip ji paruošiama kitiems etapams.

II žingsnis. Stimuliavimas

Antrojo žingsnio metu įvedame papildomas aktyviąsias, veido odą stangrinančias ir stimuliuojančias veikliąsias medžiagas. Šios procedūros metu ypatingą dėmesį skiriameveido būklės pagerinimui paakių ir veido kaukių pagalba. Jos sustiprina ir pagilina pirmosios procedūros metu pasiektus rezultatus.

III žingsnis. Optimizavimas

Trečiosios procedūros metu pasiekiame lygį, kuriame galime pasitelkti produktus, skatinančius savaiminius odos atsigavimo procesus iš vidaus. Atsižvelgiant į Jūsų odos tipą ir problemas, tam galima pasitelkti REPAIR COMPLEX E, OXY THERAPY ar Q10 NUTRI LIFT terapijas.

IV žingsnis. Užbaigimas

Procedūrų ciklas užbaigiamas sustiprinant III-ajame žingsnyje pasiektus rezultatus. Tam pasitelkiame alginatines kaukes. Aukso alginatas, mėlynių alginatas, spirulinos alginatas – nustebins rezultatu bet kurią odą. Reikalingasveikliąsias medžiagas parenkame atsižvelgdami į ankstesniuose etapuose spręstas Jūsų odos problemas.