Individualus odos procedūrų paketas “ODA PO GIMDYMO”

Registruotis
Procedūrų skaičius: 5
Ciklo trukmė: 2,5-4 mėn.
Penkių procedūrų ciklas, skirtas moterų odos po gimdymo atkūrimui. Kiekvieną iš penkių žingsnių atliekame tik atsižvelgdami į Jūsų odos tipą ir reikalingas priežiūros priemones. Dėl natūralios procedūrose naudojamų priemonių sudėties, paketas tinkamas ir maitinančioms mamoms. Tarp kiekvienos procedūros rekomenduojame daryti 2-3savaičių pertrauką.

I žingsnis. Maitinimas

Pirmas procedūrų ciklo žingsnis skirtas odos maitinimui. Profesionalūs odos priežiūros produktai parenkami atsižvelgiant į Jūsų odos tipą. Šiame žingsnyje odos būklė normalizuojama ir paruošiama kitiems etapams.

II žingsnis. Stimuliavimas

Antro žingsnio metu įvedame veido odą stangrinančias ir stimuliuojančias veikliąsias medžiagas. Šios procedūros metu ypatingą dėmesį skiriame veido būklės gerinimui naudojant paakių ir veido kaukes. Jos stiprina pirmosios procedūros metu pasiektus rezultatus.

III žingsnis. Optimizavimas

Trečios procedūros metu pasiekiame lygį, kuriame galime pasitelkti produktus, skatinančius savaiminius odos atsigavimo procesus iš vidaus. Tam galime taikyti REPAIR COMPLEX E, OXY THERAPY ar Q10 NUTRI LIFT terapijas.

IV žingsnis. Užbaigimas

Procedūrų ciklas užbaigiamas sustiprinant III-ame žingsnyje pasiektus rezultatus. Tam naudojame aukso, mėlynių ir spirulinos alginatines kaukes, kurios nustebins bet kurią odą. Reikalingas veikliąsias medžiagas parenkame atsižvelgdami į ankstesniuose etapuose spręstas Jūsų odos problemas.