Individualus odos procedūrų paketas “ŠVARI ODA”

Registruotis
Procedūrų skaičius: 5
Ciklo trukmė: 2-5 mėn.
Nešvarumų, užsikimšusių porų ir negyvų odos ląstelių turime kiekvienas. Joms pašalinti nepakanka kasdieninių grožio ritualų namie – reikalinga ir reguliari profesionalų pagalba. Dėl šios priežasties, odos valomosios procedūros aktualios kiekvienam, o veiksmingiausios jos tada, kai atliekamos reguliariai.

I žingsnis. Maitinimas

Pirmasis procedūrų ciklo žingsnis skirtas odos maitinimui. Profesionalūs odos priežiūros produktai parenkami atsižvelgiant į Jūsų odos tipą. Šiame žingsnyje normalizuojama odos būklė ir taip ji paruošiama kitiems etapams.

II žingsnis. Stimuliavimas

Antrojo žingsnio metu įvedame papildomas aktyviąsias, veido odą stangrinančias ir stimuliuojančias veikliąsias medžiagas. Šios procedūros metu ypatingą dėmesį skiriameveido būklės pagerinimui paakių ir veido kaukių pagalba. Jos sustiprina ir pagilina pirmosios procedūros metu pasiektus rezultatus.

III žingsnis. Optimizavimas

Trečiosios procedūros metu pasiekiame lygį, kuriame galime pasitelkti produktus, skatinančius savaiminius odos atsigavimo procesus iš vidaus. Atsižvelgiant į Jūsų odos tipą ir problemas, tam galima pasitelkti REPAIR COMPLEX E, OXY THERAPY ar Q10 NUTRI LIFT terapijas.

IV žingsnis. Užbaigimas

Procedūrų ciklas užbaigiamas sustiprinant III-ajame žingsnyje pasiektus rezultatus. Tam pasitelkiame alginatines kaukes. Aukso alginatas, mėlynių alginatas, spirulinos alginatas – nustebins rezultatu bet kurią odą. Reikalingasveikliąsias medžiagas parenkame atsižvelgdami į ankstesniuose etapuose spręstas Jūsų odos problemas.