Hialurono rūgštis (HA) (cheminis pavadinimas glikozaminglikanas), tai angliavandenis, konkrečiau mukopolisacharidas, natūraliai randamas visame žmogaus kūne. Vidutiniškai suaugusio žmogaus kūne yra 15 gramų šios rūgšties. Žmogaus organizme hialurono rūgštis jungiasi su vandeniu ir tampa klampia medžiaga, panašią į želę ar gelį. Ši rūgštis yra plačiai naudojama odos priežiūros priemonėse, kaip drėkiklis. Ji labiausiai paplitusi nerviniame, dengiamajame ir jungiamajame audiniuose, tačiau mažesniu kiekiu randama beveik kiekvienoje gyvoje ląstelėje. Ši medžiaga labiausiai hidrofilinėmis savybėmis pasižyminti molekulė natūraliai randama gamtoje, todėl kaip natūralus drėkiklis, hialurono rūgštis, turi daug naudingų savybių žmogaus organizmui.

Patyrę specialistaiKvalifikuoti, patyrę specialistai
Sistemingas gydymasSistemingas gydymas
Išvenkite komplikacijųIšvenkite komplikacijų
Naudojama tik dermatologinė kosmetikaNaudojama tik dermatologinė kosmetika
Hialurono rūgštis saugi naudoti

Hialurono rūgštis koreguoja veido formą, švelnina ar net visai išlygina kai kurias veido raukšles. Hialurono rūgštis natūraliai yra sveikos odos sudėtyje,todėl jos injekcijos nesukelia komplikacijų. Ši medžiaga odai suteikia apimties ir lemia jos aprūpinimą drėgme. Be greito ir aiškiai matomo estetinio poveikio hialurono rūgštis atstato medžiagų apykaitą senstančioje ir glembančioje odoje.

Hialuronas – tai medžiaga, nuo kurios priklauso odos stangrumas. Ji visiškai natūrali ir aptinkama žmogaus organizme. Su amžiumi šios medžiagos mūsų organizme mažėja, todėl oda tampa sausesnė, greičiau sensta. Tyrimais jau įrodyta, kad hialurono rūgštis stimuliuoja kolageno gamybą ir kitas medžiagas, kurios padeda išlaikyti odos stangrumą.
  • mažina atsiradusias mimikos raukšles;
  • koreguoja lūpų apimtį ir formą, suteikia joms putlumo;
  • naikina nosies – lūpų raukšles;
  • mažina raukšleles aplink lūpas;
  • naikina ,,pykčio‘‘ raukšles tarp antakių, ,,žąsies letenėlių‘‘ raukšles palei akis;
  • gerina veido ovalo, skruostų formą;
  • patobulina veido kontūrus, suteikia ilgalaikį liftingo poveikį.
  • Mūsų Odos Klinikoje yra injekuojama tiek stabilizuota, tiek nestabilizuota hialurono rūgštis. Šiandien džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami pasiūlyti geriausią hialurono rūgšties preparatą PROFHILO® skirtą veido senėjimo sulėtinimui. Šis preparatas bioremodeliuoja arba mažina odos glebumą. Per 1 hialurono rūgšties procedūrų kursą pasiekiami tokie rezultatai, kurių iki šiol estetinė medicina nebuvo pajėgi pasiekti. Procedūros metu veido odoje stimuliuojami 5 taškai, kurie nustatomi anatominiu požiūriu imliuose taškuose, kuriais produktas efektyviausiai pasklinda gilesniuose odos sluoksniuose. Procedūros rezultatas - natūralus ir ilgalaikis skruostikaulinės odos srities atsinaujinimas.

Konsultuoja
Dainora Tumienė
Dainora Tumienė
Odos terapeutė

Kainos

Procedūra
RAUKŠLIŲ LYGINIMAS UŽPILDYMAS ALIAXIN ARBA EMERVEL HIALURONO RŪGŠTIMI
180-250€
VEIDO KONTŪRO FORMAVIMAS PROFHILO HIALURONO RŪGŠTIMI
220€