Kiekvieno žmogaus oda priskiriama vienam iš keturių fototipų, kuris nusako žmogaus odos spalvos intensyvumą. Sveikos odos spalva yra tolygi  – normochromiška. Odos spalvos netolygumai apibūdinami dischromijų terminu, o pastarosios skirstomos į hiperchromines – tamsios spalvos ir hipochromines –  šviesias odos dėmes. Odos spalvos pasikeitimus gali lemti įvairios priežastys:

  • odos kraujagyslių patologiniai pokyčiai (navikai, rožinė, išsiplėtimas ir kt.);
  • odos pigmentinių ląstelių melanocitų ir pigmento melanino koncentracijų svyravimai;
  • mišrios priežastys.
Patyrę specialistaiKvalifikuoti, patyrę specialistai
Sistemingas gydymasSistemingas gydymas
Išvenkite komplikacijųIšvenkite komplikacijų
Naudojama tik dermatologinė kosmetikaNaudojama tik dermatologinė kosmetika
Ką reikėtų žinoti atlikus MELA PEEL pigmentinių dėmių šalinimo procedūrą:

Pirmą dieną po procedūros oda būna jautresnė, linkusi parausti, intensyvesnio poveikio vietose gali šlapiuoti, perštėjimo pojūtis gali likti iki vakaro. 2-3-ią dieną oda gali tapti sausesnė, šerpetoti – tai normalus reiškinys, todėl reikia dažniau naudoti raminantį ir drėkinantį kremą (3-4 kartus per dieną). Procedūros metu naudojamos AHA/BHA, TCA rūgštys suaktyvina fiziologinius odos procesus, kurie atsakingi už odos drėgmės balanso palaikymą, kurio pusiausvyra pašalina odos sausumą. Stipresnio poveikio vietose susiformuoja šašai, kurie po poros dienų nukrenta. Taip pat pirmomis dienomis gali atsirasti smulkaus bėrimo elementai dėl pseudo alerginės reakcijos į stimuliuojamus gilesnius odos sluoksnius. Kaip prižiūrėti odą šiuo periodu patars dermatologė, atlikusi procedūrą.

Nesilankyti pirtyje, saunoje ir būti arti tiesioginių stiprių šilumos šaltinių, nes tai paūmina odos būklę po procedūros. Pirmas dienas vengti tiesioginio kontakto su aktyviomis cheminėmis medžiagomis. Vengti tiesioginių UVA/UVB spindulių (soliariumai, saulės vonios ir kt.), nes tai skatina pigmentinių dėmių atsiradimą. Naudoti apsauginį kremą Sun Ceutic SPF 50 norint užtikrinti gerą apsaugą ir išvengti pigmentinių dėmių atsiradimo. Pirmomis dienomis riboti darbo su kompiuteriu laiką, kadangi tai gali sukelti papildomą odos sudirgimą. Nenaudoti nepatikrintų ar iki šiol niekada nenaudotų kosmetinių priemonių, nes procedūros metu naudojamos rūgštys ypač sustiprina poveikį bet kokios kitos naudojamos kosmetinės priemonės. Pirmas dienas po procedūros riboti dekoratyvinių kosmetikos priemonių naudojimą. Nevartoti alkoholinių gėrimų ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Praustis tik geros kokybės kambario temperatūros vandeniu. Nenaudoti toniko, kurio sudėtyje yra alkoholio, ir kitų stipriai stimuliuojančių priemonių. Esant padididėjusiam odos sausumui, jautrumui ir šerpetojimui, naudoti drėkinantį kremą.

Konsultuoja
Dainora Tumienė
Dainora Tumienė
Odos terapeutė

Kainos

Procedūra
PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMO MELA PEEL PROCEDŪRA (PRIKLAUSO NUO PLOTO)
nuo 50€
PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMAS RŪGŠTINIAIS PREPARATAIS
35-50€