Viena dažniausių priežasčių, dėl kurių kreipiamasi pas kosmetologus – yra akių zonos pakitimai – atsiradusios raukšlės akių srityje (žąsų kojelės), odos stangrumo, elastingumo sumažėjimas, tinimas, atsiradę tamsūs ratilai. Raukšlių šalinimas aplink akis yra sunkiausiai pasiduodanti korekcijoms ir reikalaujanti nuolatinės priežiūros.

Patyrę specialistaiKvalifikuoti, patyrę specialistai
Sistemingas gydymasSistemingas gydymas
Išvenkite komplikacijųIšvenkite komplikacijų
Naudojama tik dermatologinė kosmetikaNaudojama tik dermatologinė kosmetika
Oda paakių srityje neturi poodinio sluoksnio

Šioje vietoje gausus kraujagyslinis tinklas. Ko pasekoje greitėja visi metaboliniai procesai ir tuo greičiau atsiranda senėjimo požymiai.

Raumenys šioje zonoje yra dviejų rūšių: akių judinamieji ir mimikos. Akis – tai vienas iš pagrindinių organų analizatorių – ji nuolat juda gaudant informaciją iš aplinkinio pasaulio, nuolat fokusuojamas žvilgsnis, todėl raumėnų įtampa nuolat didelė. Be to mimikos raumenys nuolat dalyvauja emocijose (juokas, pyktis, nuostaba). Kaip matote, raumenų aktyvumas didelis, o kadangi poodinės riebalinės ląstelienos nėra ir akių zonos oda plona, joje anksti formuojasi mimikos raukšlės.

„Žąsies kojelėmis” vadinamos raukšlės akies kampučiuose. Šios raukšlelės atsiranda dėl nuolatinių veido išraiškų, prie to prisideda išsausėjusi oda ir neigiamas saulės skleidžiamų UV spindulių poveikis. „Žąsies kojelių” sumažinimas galimas tinkamai prižiūrint ir nuolat drėkinant paakių odą.

Dėl odos tonuso silpnėjimo arba dėl odą veikiančių senėjimo procesų po akimis gali atsirasti odos maišeliai. Kosmetinėmis priemonėmis šiuos maišelius sunku panaikinti, tuomet efektyviai gali padėti specialios kosmetologinės invazinės ir neinvazinės ar chirurginės procedūros.

šios zonos stangrinimas masažo ir biologiškai aktyvių medžiagų pagalba. Procedūrų kursas 7-10 procedūrų po 1-2 procedūras į savaitę. Raukšlės šalinamos aplink akis ir lyginančių koncentratų (su peptidais) įvedant juos elektroporacijos ar jonaforezės pagalba. Raukšlių šalinimui aplink akis ypatingai tinka procedūra su galvanine srove, kurios metu elektros srovės impulsų ir specialios atlikimo technikos pagalba labai gerai atpalaiduojami įtempti raumenys, dėl ko akivaizdžiai išlygėja susidarę paakių raukšlelės.

Padeda 4-8 mėn. Botulinas užblokuoti žiedinį akies raumenį, ko pasekoje išnyksta “žąsies kojelės”. Rezultatas matomas po 3-4 dienų, praėjus efektui- procedūrą galima kartoti.

Ši procedūra injekcijų pagalba suleidžiant peptidus ar kitas biologiškai aktyvias medžiagas puikiai drėkina, maitina, šviesina, mažina tinimus. Kursas 5-6 procedūros, po vieną procedūrą kas dvi savaites.

taip pat bienas iš metodų raukšlių šalinimui aplink akis. Procedūra intensyviai drėkina, stangrina, mažina raukšlių gylį, jaunina šią sritį. Kursas 3-4 procedūros, po vieną procedūrą kas 2-3 savaites. Efekto palaikymui reikės kartoti po 1 procedūrą kas 3 mėnesius.

Konsultuoja
Dainora Tumienė
Dainora Tumienė
Odos terapeutė