Pristatymo ir grąžinimo taisyklės

Prekių pristatymas

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pristatymo kaina nuo 3 EUR, priskaičiuojama galutinio mokėjimo metu ir priklauso nuo užsakomos prekės dydžio. Užsakant prekes į Neringą, dėl pristatymo prašome susisiekti telefonu.

Jei nerandame gavėjo nurodytu laiku ir adresu, susisiekiame su gavėju ir aptariame kitą jam patogų pakartotinio pristatymo laiką. Gavėjui pagedaujant,prekes paliekame jo nurodytam trečiajam asmeniui (kaimynui, bendradarbiui ar pan.)

Dėl nekokybiškų prekių grąžinimo – prašome susisiekti telefonu.

Prekių grąžinimas

Netikusias prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos. Jeigu Jūs dėl kokios nors priežasties esate nepatenkinta (-s) savo pirkiniu prašau susisiekti su mumis per 14 dienų ir mes spręsime iškilusias problemas.

Pagrindinės sąlygos:

Jeigu prekė neatitinka garantijos sąlygų, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti jį į kitą analogišką tik tais atvejais, jei ji nebuvo panaudota. Jeigu tokios prekės Pardavėjas nebeturi ir klientui sutikus, gali būti persiunčiamas kitas tokios pat vertės prekė. Kitu atveju pirkėjui grąžinami visi pinigai atėmus pristatymo išlaidas.

Išpardavimo prekėms grąžinimas negalioja.

Patirtos pristatymo išlaidos negrąžinamos.

Siuntimo atgal išlaidas apmoka Pirkėjas.

Pinigai negrąžinami jeigu galima manyti, kad prekė buvo naudota.

Grąžinamos prekės turi būti nedėvėtos, nesugadintos, su originaliomis etiketėmis ir originalioje pakuotėje.

Pinigai už prekes grąžinami per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo.


PREKIŲ GRĄŽINIMO AKTAS

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. 8 5 279 14 66, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el.paštu : info@oderma.lt

a

Lorem ipsum dolo r sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore