Ausis – pati populiariausia vieta auskaro vėrimui. Senovėje daug tautų tikėjo, kad per ausį demonai gali įlįsti į žmogaus kūną, o norėdami juos atbaidyti į ausis verdavo auskarus. Jūreiviai nešiodavo auskarus norėdami pagerinti regėjimą, o jeigu nuskęstų – jų kūnas išplauktų į krantą ir auskaro vertė padengtų krikščioniškų laidotuvių išlaidas.
Aktyvių taškų ausies kaušelyje yra apie 150. Teigiama, kad jų aktyvavimas turi įtakos visų vidaus organų veiklai, tačiau norint nesukelti nepageidaujamo poveikio, auskarą galima verti tik šalia taško. Jeigu žmogus jau turi kokių nors sveikatos problemų, rekomenduojama verti auskarus kuo toliau nuo veiklių taškų, atsakingų už to organo veiklą.

Patyrę specialistaiKvalifikuoti, patyrę specialistai
Sistemingas gydymasSistemingas gydymas
Išvenkite komplikacijųIšvenkite komplikacijų
Naudojama tik dermatologinė kosmetikaNaudojama tik dermatologinė kosmetika
Mūsų klinikoje auskarai veriami be skausmo suaugusiems ir vaikams nuo 3 metų

Naudojame pažangiausią STUDEX technologiją SYSTEM 75 arba Ohroch stecker SYSTEM 3000. Tai sterilūs auskarai saugiam įvėrimo gydymui, kurie yra pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio medicininio plieno, padengti auksu arba poliruoti (sidabro spalvos). Šie sterilūs auskarai yra sterilizuojami ir supakuojami naudojant patvirtintą medicininio sterilizavimo programą, jie yra patikrinti ir patvirtinti sveikatos priežiūros institucijų.

Gydytojo profesionaliai parinktoje vietoje auskarai bus įverti Jums be jokio skausmo. Belieka tik išsirinkti mūsų siūlomus medicininio metalo auskarus iš daugiau nei 20 rūšių įvairių spalvų ir formų ir džiaugtis puošnia išvaizda!

  • sergantiesiems lėtinėmis ligomis;
  • esant sutrikusiam kraujo krešėjimui;
  • karščiuojant;
  • žmonėms turintiems alergiją metalui;
  • paveiktiems alkoholio ar narkotinių medžiagų;
  • nepilnamečiams asmenims be tėvų sutikimo;
Konsultuoja
Dainora Tumienė
Dainora Tumienė
Odos terapeutė

Kainos

Procedūra
Į ABI AUSIS
25€
Į VIENĄ AUSĮ
15 - 20€